PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489211}
6,6 1 560
ocen
6,6 10 1 1560
Czarny
powrót do forum filmu Czarny

Ciekawy

ocenił(a) film na 10

Na początku wydaje się być nudny, ot takie typowe polskie kino, ale z czasem się rozkręca. W miarę upływu czasu poznajemy historię bohatera, ogląda się to bardzo dobrze. Dodam, że największą niespodzianką jest tu rola Mateusza Damięckiego, który naprawdę wymiata

ocenił(a) film na 6
DarkSideOfTheMoon

Zgadzam się! Mateusz Damięcki - pełne zaskoczenie (na plus)! O dziwo, dobrze się ogląda cały film (z wyjątkiem początku, zastanawiałam się, czy nie wyjść).

ocenił(a) film na 8
DarkSideOfTheMoon

Wg mnie więcej niż ciekawy. Mam jednak nadzieję, że polska prowincja tak nie wygląda :D

Chyba nie widziałam polskiego filmu, który tak dobitnie pokazywałby karykaturalność naszej obyczajowości. Były emocje, tajemnica, prowokacja i żywiołowe reakcje publiczności. Super pokazany dysonans między "warszawką" (chociaż napływową) a wiejską mentalnością i poruszony problem inności i niedopasowania do sztywnych ram narzuconych przez społeczność.

Mam zarzuty co do zakończenia, bo nie poszło po mojej myśli i mogło być bardziej spektakularne :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones