PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230832}

Ugór

6,4 530
ocen
6,4 10 1 530
Ugór
powrót do forum filmu Ugór

babcia najlepsza...

ocenił(a) film na 10

chociaż wcale nie taka schorowana - co do filmu ukazuje rzeczywistość - szkoda że taki koniec, ale to w końcu dramat - jednak marzenia sie nie spełniają ( troche za krotki ten film tak jakby urwany chociaz mozna sie domyslec jaki byl koniec, seans nie trwał chyba nawet godziny:P, lecz wrażenia pozytywne raczej - jeżeli można tak powiedzieć...

wazny

babcia powinna oskara dostać! film bardzo dobry...
a co do zakończenia to w sumie tak mi szybko końcówka przeleciała, że już nie wiem jak to dokładnie było. Babcia zmarła, Tomasz zabił brata w 'realu' czy tylko mial taki film po drugach? Wg. mnie zabil brata i szedl sprawdzic czy ta dziewczyna (zapomnialem imienia) faktycznie wyjechala...
ewentualnie szedl z soba skonczyc. Film polecam!

moonman

Babcia zmarła?? Napewno oglądałeś ten film?? hehe

ocenił(a) film na 7
po_prostu_P_

tak, babcia (czyt. mama) zmarla... Nie bylo to pokazane doslownie, ale chyba mozna bylo sie domyslic? Gdy lecial hejnal i byly otwarte okna...

wazny

Oglądałem ale nie bardzo mi się podobał.

wazny

babcia jest prawdziwą babcią twórcy filmu i jest 100% naturszczykiem :) i w rzeczywistości również choruje na cukrzycę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones