Piotr Matwiejczyk

5,7
432 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Matwiejczyk

filmu o katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Film ma się nazywać "Prosto z nieba" i powstanie do końca lutego 2011, ma wystąpić m.in. Marcin Bosak i Renata Dacewicz. Widać, że Matwiejczyk chce nakręci byle co byle było na temat Smoleńska, bo to głośny temat. Tworzenie niskobudżetowego byle śmiecia, na pewno nie można nazwać "obrazem ku pamięci poległych". W ogóle wydaje mi sie, że przed nakręceniem takiego filmu powinien najpierw porozmawiać z rodzinami osób, które tam zginęły. I nie chodzi mi o rodziny polityków tylko tych zwykłych ludzi, których wszyscy maj w d..pie.

zonk_2

Grubas chce się nachapać i musi na golonkę zarobić. Uwe Boll to przy nim wizjoner i artysta.

Gorgor

'Grubas chce się nachapać i musi na golonkę zarobić'
kultura, klasa i erudycja, tak trzymaj kolego;]

cieobchodzi

a poza tym filmu nie widziałam, ale sądzę, ze nie warto krytykować czegokolwiek zanim w ogóle powstało. wszyscy jesteście znawcy z internetu, a jak an piwo wyjść to z gęby takie słowa lecą że aż wstyd

zonk_2

To może daj 1/10 filmowi a nie reżyserowi, który zrobił wiele innych filmów. Chyba się wyżyć musisz a nie masz na kim.

TheNaturat_2

i to jakich filmów! niemalże wszystkie zasługują na 1/10. do takiego wyczynu też talent trza mieć... nietuzinkowy

1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones