PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792543}
6,1 3 662
oceny
6,1 10 1 3662
Lombard. Życie pod zastaw
powrót do forum serialu Lombard. Życie pod zastaw

Scenariusz rezyserka zdjecia. Wszystko bardzo slabo , a ten ziomek z tatuazem ktory na niczym sie nie zna ... Jednym slowem "tragedia" . Dawno nie ogladalem nic gorszego.

użytkownik usunięty
jan_gmoch

Daj spokój, ja tylko próbowałem. Wcześniej leciały Gwiazdy Lombardu i nawet czasami oglądałem, ale nie, lepiej wstawić dziadostwo, które nie nadaje się do niczego. Żenada.

No wlasnie , przeciez maja przyklad z "Gwiazd Lombardu" ktore sa bardzo pozadane przez widzow (sam to ogladam) . Myslalem ze to bedzie w stylu polski remake czy cos . Ale coz , Amerykanie maja Gwiazdy a Polacy Zycie pod zastaw

użytkownik usunięty
jan_gmoch

Lepiej tego nie mogłeś ująć. Jeśli już małpujemy, to moglibyśmy chociaż próbować zbliżyć się do oryginału.

ocenił(a) serial na 4
jan_gmoch

Serial syfiasty Buczkowskoiemu chyba kasy brakuje że gra w takim syfie już Gliniarze z Polsatu są sto razy lepsze od tego g....

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

syfiasty masz leb cieciu

Ruben_fw

Gliniarze z Polsatu? Ktoś to dziadostwo w ogóle ogląda? I to ma być lepsze od lombardu?

theodorebagwell3

Od Lomabardu napewno

ocenił(a) serial na 10
jan_gmoch

wiec malo w zyciu widziales chloptasiu i gowno sie znasz na filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones